INTERCODEC | salesforce

Konzultace & Implementace

Společně přijdeme na to, jak každodenní obchodní procesy vaší firmy zrychlit, ulehčit a zautomatizovat. Zjištěné poznatky integrujeme do systému Salesforce tak, aby vše odpovídalo vašim potřebám. Konzultace je nejdůležitějším krokem celé implementace.

Vývoj & Integrace

Pro vaši firmu jsme schopni vyvinout webové či mobilní aplikace postavené na cloudové platformě Force.com, Heroku nebo MobileCaddy. Od aplikací přímo integrovaných v systému Salesforce po aplikace externí, které využívají Salesforce jako databázi pro získávání nebo ukládání dat.

Školení & Workshopy

Proto, aby váš obchodní tým porozuměl fungování procesů v systému Salesforce, připravíme pro vaši firmu individuální školení. Je důležité, aby každý jednotlivec dokázal použít a sám popsat a vysvětlit jednotlivé funkce například svému kolegovi.

Administrace Salesforce

Pokud má vaše firma Salesforce již naimplementován (např. od své mateřské firmy ze zahraničí) a vy si nevíte rady, jak systém spravovat, jak prezentovat nové funkcionality, jak naplnit požadavky uživatelů, kontaktujte nás. Poskytujeme komplexní administrátorské služby.

PROCES IMPLEMENTACE

Plán

- Představení platformy Salesforce
- Tvorba společné vize
- Analýza business procesů
- Definice CRM procesů
- Organizace implementačního týmu
- Tvorba časového plánu implementace
- Definice finančního plánu a nákupu licencí

Vývoj

- Příprava dat pro migraci do systému
- Úprava prostředí Salesforce (pole, objekty)
- Aplikace firemních procesů do CRM
- Školení klíčových uživatelů
- Integrace externích systémů
- Příprava reportingu
- Testování klientského řešení

Nasazení

- Školení jednotlivých oddělení
- Řízení uživatelské adopce
- Otevřená komunikace s uživateli
- Tvorba uživatelského manuálu
- Průběžná podpora a administrace systému
- Testování a následné úpravy Salesforce
- Další rozvoj Salesforce

PLATFORMA SALESFORCE

Prodej

Salesforce Sales Cloud zprostředkuje vašemu obchodnímu týmu unikátní 360stupňový pohled na své zákazníky, leady a příležitosti. Díky možnosti automatizace obchodních procesů bude váš tým efektivnější a produktivnější než kdy předtím. Pokud vás trápí kvalita dat, Salesforce vám umožní získávat veřejně dostupné informace o vašich klientech ze zdrojů jako je např. Facebook, Twitter, Klout či YouTube. A to vše v cloudu, bez nutnosti využití vlastního hardware či software.

Servis

Salesforce Service Cloud poskytuje vašemu podpůrnému týmu veškeré možné nástroje pro rychlé vyřešení klientských potíží všemi způsoby - telefonicky, emailem, na sociálních sítích, uvnitř aplikací nebo kdekoliv jinde. Cloudové nástroje Salesforce (Service Cloud, Desk.com) určené k podpoře klienta jsou velice intuitivní flexibilní a přístupné odkudkoliv.
Podpořte každého zákazníka. Kdykoliv. Kdekoliv. Odkudkoliv.

Marketing

Salesforce Marketing Cloud je přední cloudová platforma zaměřená na chování zákazníků, digitální marketing, získávání dat o zákaznících a jejich následnou analýzu. S pomocí tohoto nástroje budete moci oslovit potenciální zákazníky osobním způsobem. Velká míra automatizace zakomponovaná do "cesty zákazníka" (customer journey) vám pomůže být efektivnější a produktivnější v komunikaci se zákazníkem prostřednictvím sociálních sítí, emailu či mobilních aplikací.

Komunity

Salesforce Community Cloud představuje nový způsob zapojení komunity zákazníků, uživatelů, partnerů do komunikace na společné téma. Nástroj Community Cloud vám umožní postavit si vlastní komunitní stránku či aplikaci, kterou poté můžete využít jako znalostní databázi vašeho produktu. Vaši zákazníci mohou čerpat nejen z vámi vyprodukovaných článků a informací, ale i z článků napsaných komunitou.

INTERCODEC CZECH s.r.o.

Chotěšovská 680/1,
Praha - Letňany,
PSČ 190 00

Tel.: +420 720 575 755
E-mail: info@intercodec.cz

Fakturační údaje

INTERCODEC CZECH s.r.o.
Chotěšovská 680/1,
Praha - Letňany,
PSČ 190 00

IČ: 02582589
DIČ: CZ02582589

Zapsaná: u MS Praha, sp. zn. C 220990

Bankovní spojení: RB 7960550001 / 5500

Kontaktujte nás

info@intercodec.cz

Copyright © INTERCODEC CZECH s.r.o., 2014 - 2022